МОН і KSE проведуть дискусію «Школа під час війни»: про що говоритимуть і як долучитися

школа

1 липня Міністерство освіти і науки України спільно з Київською школою економіки розпочнуть серію публічних діалогів про освіту в межах політики «Освіта для життя». Перша тема зустрічі — «Школа під час війни: як стати опорою дітям».

У МОН зазначають, що широкомасштабна війна змінила досвід українських дітей, а школа сьогодні виконує не лише освітню, а й важливу соціальну функцію, стає простором безпеки, підтримки та спільноти.

ЧОГО ОЧІКУВАТИ ВІД ПОДІЇ

Під час відкритої дискусії учасники/ці обговорять, як допомогти дітям відновити відчуття стабільності та довіри, якою є роль учителів/ок у воєнний час, а також де проходить межа відповідальності між державою, школою, громадою та родиною.

Окрему увагу планують приділити ролі соціальної, громадянської та історичної освітніх галузей у формуванні цінностей і стійкості дітей, психологічним та організаційним викликам, із якими стикаються українські школи, а також практичним рішенням, які вже застосовують у системі освіти.

Серед спікерів заходу — керівник офісу впровадження НУШ при МОН Ігор Хворостяний, волонтер Сергій Притула, співзасновниця благодійного фонду savED та колишня міністерка освіти і науки Ганна Новосад, а також дитяча та сімейна психологиня Катерина Гольцберг. Модеруватиме розмову координаторка розроблення змісту освіти в Офісі впровадження НУШ при МОН Катерина Молодик.

школа

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

До участі запрошують освітян/ок, батьків, представників/ць громад, студентів/ок та всіх, хто цікавиться розвитком української освіти й добробутом дітей.

Захід відбудеться 1 липня з 17:30 до 19:00 у KSE Dragon Capital Building (вул. Шпака, 3) у Києві. Долучитися можна як офлайн, так і онлайн. Для участі необхідна попередня реєстрація, а кількість місць для офлайн-відвідування обмежена. 

Фото Magnific та МОН

Щоб бути в курсі важливих освітніх новин, підписуйтеся на наші сторінки в соцмережах: