Випускник зі Львова склав НМТ на максимальні 800 балів

нмт

Випускник львівського ліцею «Гроно» Юрій Гащук отримав максимальні 800 балів на національному мультипредметному тесті. Хлопець набрав по 200 балів з усіх чотирьох предметів, які складав.

Про це повідомив директор департаменту освіти та культури Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Юрій Гащук успішно склав НМТ з математики, української мови, історії України та хімії, отримавши найвищий можливий результат з кожного предмета.

«Маємо у Львові 800-бальника! Наші діти традиційно бʼють усі освітні рекорди. Випускник ліцею «Гроно» ЛМР Юрій Гащук склав національний мультипредметний тест із чотирьох предметів на максимальні 800 балів! Просто неймовірний результат! А за ним – роки наполегливої та самовідданої праці. Вітаємо й пишаємося!» — написав Андрій Закалюк.

Також посадовець нагадав, що у Львові випускники/ці, які складають НМТ на 400, 600 або 800 балів, отримують грошові винагороди від міста.

Раніше стало відомо, що випускниця львівського ліцею №81 імені Петра Сагайдачного Софія Клак набрала максимальні 600 балів на НМТ. Вона отримала по 200 балів з англійської мови, математики та історії України.

НАСКІЛЬКИ РІДКІСНИМ Є 800 БАЛІВ НА НМТ

Максимальний результат у 800 балів на НМТ є великою рідкістю. Торік, за даними міністерства освіти і науки, лише троє учасників/ць тестування отримали по 200 балів з усіх чотирьох предметів. Загалом у 2025 році хоча б один предмет на максимальний бал склали 2414 вступників/ць, два предмети — 250 учасників/ць, а три предмети — 31 учасник/ці

Фото з фейсбук-сторінки Андрія Закалюка

Щоб бути в курсі важливих освітніх новин, підписуйтеся на наші сторінки в соцмережах:

Авторка тексту: Вікторія Рудзінська